Basında Biz | Demirli Yapı

444 36 75

BASINDA BİZ

Temeli Atılan ve İnşası Başlayan Anadolu Yakası’nın Marka Projesi ‘Twinstar Yakacık’, 21. Yüzyılın yaşamını kurguluyor!

İstanbul’da yağmurun toprakla buluştuğu yegane lokasyonlardan biri olan ve sürekli oksijen üreten Aydos Ormanı’nın kıyısında, ‘Yuvanızda her an, mutlu bir yaşam’vaadiyle yola çıkan,üstelik bölge rayicinin altındaki lansman fiyatlarıyla büyük avantaj sunan Twinstar Yakacık Projesi’nde inşaat çalışmaları başlıyor. 

Her daire ve terastan zevkle izlenecek Adalarla taçlanan muhteşem panaromik deniz ve şehir manzarası, site sakinlerine özel; her yaşa, her yaşantıya uygun, özgürce kullanılabilen ferah sosyal alanları, modern mimari kültürünün sunduğu geniş metrekareli daireleri ile şekillenen bu olağanüstü proje süratle hayat bulacak. Sektörün en köklü ve deneyimli kuruluşları arasındaki haklı ününü koruyan ve geliştiren Demirli Yapı ,günün her saatinde mutlu olacağınız bir mekan konseptiyle kurguladığı Yakacık Twinstar projesinde; eğitimli ve işinde tecrübeli mühendisleri, donanımlı proje yöneticileri, jeofizik araştırmacıları ile yapı planlarını en ince ayrıntısına kadar inceliyor ve uyguluyor.

Yaşamınıza değer katan projelerin mimarı Demirli Yapı, yatırımcıdan ziyade oturumcu için geliştirdiği tüm projelerinde; TSE ve 2007 Deprem Yönetmeliği’ne uygun inşaat teknolojisi, kullanışlı kapalı ve misafir otopark alanları, nezih dış sosyal donanımları, gelişkin iç sosyal hizmetleri, kullanışlı asansör imkanları, 24 saat deprem, yangın ve sosyal güvenlik standartları ve tedbirleri ile gelişkin su, elektrik, doğalgaz, telefon, uydu sistemi altyapısı ve jeneratör gibi kolaylıklarla yeni yüzyılın yaşamını kurguluyor.

Demirli Yapı’nın hayata geçirdiğiYakacık Twinstar projesinin tüm inşaat bölümleri;

1. Sınıf modern tasarım, kaliteli malzeme ve kusursuz işçilik ile inşa ediliyor. Oksijen deposu Aydos Ormanları’nın başlangıcında yeralan bu dev proje; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan toplam 120 mekanın hepsinde varolan geniş terasları ve muhteşem deniz ve Adalar manzarasıyla sizi büyüleyecek.

Şirketimiz; güven, konfor, kalite, sürat ve bilgi perspektifiyle hayata geçirdiği ve planladığı projelerde; işlevsellik, dayanıklılık, estetik gibi inşaat çözümlemeleriyle ve satılabilirlik, çevreye uyum, rekabetçi fiyat gibi olumlu üstünlükleriyle artı değer üretiyor.

İnşaat sektöründeköklü deneyiminden kaynaklanan bilinirliğiyle öne çıkan Demirli Yapı; temelini attığı ve inşasına başladığı Yakacık Twinstar projesiyle; yeni bir yüzyılda, yeni bir yaşam için, yine zirveyi hedefliyor.

 

Merkez Ofis
Bağdat Caddesi 519 Plaza No: 519
Maltepe-İSTANBUL

0216 388 07 05
info@demirliyapi.com.tr
Demirli Park Plus Satış Ofisi
Sahrayıcedit Mah. Mümin Deresi Sk. No:12-14
Kadıköy-İSTANBUL

444 36 75   |   0216 671 10 50
info@demirliparkplus.com.tr
Bizi Takip Edin!
444 36 75